Tu jesteś: Strona Główna » Produkcja reklamowa i TV
Produkcja reklamowa i TV
comtv_produkcja__logo_640FILMY REKLAMOWE- filmy reklamowe ukazujace się w telewizji, jak i te pokazywane w internecie wymagaja odpowiedniego przygotowania, wiedzy technicznej i doswiadczenia, by swoja forma przyciagały odbiorcę i zachęcały go do zakupu produktu. Obecnie coraz więcej czasu spędzamy surfujac po Internecie, który z powodzeniem zastępuje inne formy przekazu i staje się najsilniejszym, po telewizji, medium reklamowym. Reklama w internecie jest tańsza. Stworzymy dla Ciebie reklamę internetowa lub telewizyjna w najwyższej jakosci. 

FILMY PROMOCYJNE- Szukasz nowoczesnego narzędzia do promocji swoich produktów lub usług? Nakręcimy dla Ciebie film promocyjny. Będzie trwał dłużej niż reklama, zawierał więcej informacji o produktach, będzie dla widza ciekawszy niż słowa sprzedawcy czy folder reklamowy. Filmy promocyjne wyswietlisz na targach, na ekranie w sklepie lub galerii handlowej, dodasz do produktu na płycie DVD. Umieœcisz na swojej stronie WWW. 

FILMY SZKOLENIOWE-Wyobraz sobie, że wszyscy Twoi pracownicy i dilerzy sa szkoleni w identyczny sposób, przy zachowaniu jednakowych, najwyższych standardów szkolenia. Niemożliwe. Każdy trener jest inny. Każde szkolenie także. Chyba, że użyjesz filmu. Każda osoba ogladajaca film usłyszy te same słowa, zobaczy te same gesty, uwaga każdego widza zostanie skupiona na najistotniejszych kwestiach. Film szkoleniowy będziesz mógł umiescić w internecie, albo wykorzystać jako narzędzie pracy Twoich trenerów, lub firm zewnętrznych, które szkola Twoich ludzi. Zainwestujesz raz, korzystać będziesz wielokrotnie.

FILMY DOKUMENTALNE- Realizujemy filmy dokumentalne na podstawie dostarczonego scenariusza lub przygotowanego przez nas. Zapewniamy kompleksowa obsługę realizacyjna oraz najwyższa jakosć produkcji. Pracujemy w dowolnym formacie cyfrowym, od DV po Full HD. Dysponujemy pełnym zapleczem technicznym.

Wideo Clipy- Od scenariusza do emisji. Realizujemy wideo clipy muzyczne na podstawie otrzymanego scenariusza lub w całosci przygotowanego przez nas. Wynajmiemy sale, samochody, zapewnimy zabezpieczenie realizacyjne w plenerze lub zrealizujemy w naszym studio. Wykonamy i przygotujemy do emisji w internecie i TV.Zobacz przykładowe produkcje:

Witamy w Katowicach Adam Małysz jako Święty Mikołaj
   
Gmina Polkowice  Częstochowa - najlepsze miejsce do inwestowania
   
KTW I - film otwarcia Smart City w praktyce
   
Park Wodny Tychy Feel - Jak na imię masz
 
   
   
   
Reklama
Nasze serwisy
Partnerzy ComTV
Wydarzenia |Kultura |Reklama w serwisie |Redakcja |Fotoreportaż |Kontakt |Katalog stron www |Ebooki i Audiobooki |Festiwal Górski
2023 © ComTv.pl - Produkcja Filmowa i TV | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net